LED برگی جدید از فرهنگ مصرف بهینه انرژی

LED برگی جدید از فرهنگ مصرف بهینه انرژی

شناسه پلاکی است که بالای درب منزل شما می درخشد و سرعت پیدا کردن پلاک را به کمتر از 10 ثانیه کاهش می دهد.

معمولاً بیشتر مردم جهت تأمین روشنایی جلوی درب منزل از لامپهای رشته ای، فلورسنت و یا کم مصرف استفاده می کنند. این لامپ ها اغلب دارای مصرف برق بالا بوده و معمولاً به مرور زمان دچار سوختگی یا شکستگی می شوند. همین موضوع باعث شده تا جلوی درب منازل هنگام شب، معمولاً تاریک باشد و پیدا کردن آدرس را سخت و دشوار نماید.

ما با نصب «پلاکهای شناسه تابان» این مشکل را برطرف نموده ایم.

LED تکنولوژی جدیدی است که دارای پتانسیل قابل توجهی در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی می باشد. علاوه بر آن واقعاً چشم از دیدن آن لذت می برد.

شما با استفاده از پلاک شناسه تابان با حداقل مصرف برق و از حداکثر روشـنایی بهره منـد خواهید شـد. بـا این پلاک حداقل -/000ر20 ساعت (یعنی 2 سال و 3 ماه) روشنی مداوم در محیط را فقط با ماهیانه هزینه 100 تا 200 تومان مصرف برق تأمین می کنید. ضمن آن که با این ایده جدید به فضای اطراف خود زیبایی و روح و نشاط خاصی بخشیده اید. این یعنی خدمتی کاملاً مطمئن، متفاوت و ماندگار. کافی است فقط بدانید تولید برق ارزشمند است. سرمایه شما هم ارزشمند است. پس پولتان را خوب استفاده کنید.

با ارسال و نصب رایگان و 24 ماه گارانتی واقعی بدون قید و شرط برای تمام محصولات حتی بعد از خرید هم اصلاً نگران نباشید، چرا که بعد از خرید نیز، پس هم گرفته می شود.

( خدمتی کاملاً متفاوت را تجربه کنید)