ماه

  • رد پای تولید محصول "ماه" را میتوان به آن دسته از تحقیقات گسترده ی میدانی نسبت داد که نشان دادند در بسیاری از مناطق بنا به دلایل گوناگون چون فضای ناکافی ویا عدم اخذ مجوز های لازم عملا امکان استفاده از تابلوهای چلنیوم، تابلوهای روان LED و... وجود ندارد.

  • به کمک این محصول می توان از سطح ویترین های شیشه ای برای برجسته کردن نام و نوع فعالیت واحد تجاری بهره برد. در ساخت این تابلوها که به تابلوهای "دور بور" نیز شهرت دارند، ابتدا حروف بنا به طرح مشتری از صفحات پلکسی گلس با لیزر برش می خورند. سپس لامپ های LED دور تا دور حروف قرار میگیرند و نهایتا تابلوی آماده پشت شیشه ی واحد تجاری نصب می شود.

  • لازم است ذكر شود که رنگ صفحه پلکسی گلس و لامپ های LED بنا به سفارش مشتری می تواند متنوع باشد.    مشخصات فنی تابلو ال ‌ای‌دی ماه با توجه به نوع کار متغیر خواهد بود.

    آموزش ساخت تابلو روان به اين گونه‌است كه هر قسمت جداگانه برش داده می شود و با عرض حدود چند سانت به حرف دیگر متصل می باشد و فقط دور حـروف LED به کار می رود و به صورت بافت و خطوط موازی به هم ارتباط دارند و معمولاً با یک یا چند عدد مبدل های برقی از 220 ولت به 12 ولت منبع برق آن تغذیه می شود و بیشتر در پشت ویترین های شیشه ای نصب می گردد.