کهکشان

 • هنگامی که تیم متخصصی چون گروه مارکتینگ دانشگاه آکسفورد انگلستان، اثبات می کند که استفاده از تابلوهای روان LED می تواند افزایش 10 الی 90 درصدی سهم فروش را ظرف مدت تنها 1 الی 9 ماه تضمین نماید، و شاید هنگامی که آژانس بازارشناسی تِرَنس پَرِنسی، رشد 7/14 درصدی استفاده از این تابلوها را در کشورهای اروپایی و آمریکایی در طی 5 سال آتی خبر می دهد، می توان به اهمیت این ابزار قدرتمند در عرصه ی تبلیغات پی برد.

 • از مشخصات منحصر به فرد این تابلو، مقاومت در برابر نور خورشید، بارندگی، دمای بالا و پایین، تغییر رنگ متن(سبز، آبی، قرمز، زرد)، تغییر متن، تصاویر و افکت ها، انعطاف پذیری اندازه ی تابلوها از حداقل 2 ماژول 16×32 سانتی متری تا اندازه ی تلویزیون های شهری، دید عالی حتی در روشنایی روز و امکان انتقال به فضای دیگر می باشد.

 • این تابلوها از حداقل 2 ماژول تکرنگ قابل اجرا است تا تلویزیون های بزرگ شهری با رزولوشین بسیار بالا که کیفیت تصاویر را ماننـد تلویزیون هـای معمولی نمایش می دهـد و در روز نیزکاملاً قـابل دید می باشد.

 • نمایش جملات و تصاویر نیز طی برنامه نویسی مخصوص انجام می شود و قابليت افزایش و کاهش جمله ها و تعويض تصاویر وجود دارد.

 • لازم است ذکر شود که این متن بعدها توسط مشتریان عزیز قابل تغییر است.     نحوه آموزش ساخت تابلو LED این محصول، ماژول هایی به کار می روند که در واقع واحدهای سازنده ی بردهای LED هستند و با قرارگرفتن در کنار یکدیگر مانند کاشی های کف یک اتاق، سطح وسیعی را ایجاد می کنند. اتصالی میان دو ماژول مجاور وجود ندارد و قرارگرفتن آن ها در کنار هم توسط پیچ هایی که در قاب پلاستیکی فیکس می شوند امکان پذیر است. دو سوکتی که در طرفین ماژول قرار دارد و اصطلاحاً هاب نامیده می شود، محل ورود و خروج اطلاعات به ماژول هاست. متن مورد نظر مشتری برنامه ریزی شده، در فلش مموری ثبت و  توسط اتصال USB به هاب منتقل می شود.

  این تابلو LED  برای فضاهای بزرگ تولید می شود و مناسب آن دسته از مشتریانی است که قصد دارند در حداقل سطح ممکن و با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین محتوا را در اختیار مخاطبان خود قرار دهند.

    به تابلوهای روان LED گفته می شود که توسط ماژولهای مختلف در قاب مخصوص قرار دارند که توسط M.B و پاور تغذیه می شوند که در ابعاد گوناگون با رنگهای مختلف قابل اجرا می باشد.

  مشخصات فنی تابلو ال ‌ای‌دی کهکشان با توجه به نوع کار متغیر خواهد بود.