سیاره

  • تولید محصول سیاره در واقع تقلیدی بی کم و کاست از آن شیوه ی باستانی است که در اغلب مواقع تصاویر و اشکال از نوشته ها مؤثرترند. این محصولات که در زیرگروه تابلوهای LED قرار می گیرند هنگامی به کار می روند که هدف، نشان دادن یک شکل یا تصویر ( و نه متن ) باشد.

  • موارد استفاده ی این تابلوهای ال ای دی در علائم بیانگر ممنوعیت ها مانند: پارک ممنوع، توقف ممنوع، کشیدن سیگار ممنوع و ... و علائم هشداردهنده مانند پله های فرار، خطر مرگ و غیره است.

  • قابلیت اجرا با رنگ های دلخواه LED و همچنین با افکتهای مختلف چشمک زن

  • شفافیت آن بصورتی است که علاوه بر اینکه از راه دور کاملاً دیده می شود، در عین حال از مصرف بسـیار کم بـرق برخوردار می باشد.


  • مدل سیاره : 4000000 ریال


انتخاب مدل :  

تابلو LED در قاب هایی شکیل و بنا به سلیقه ی مشتری به شکل آویز عرضه می شود و شفافیت دوردید را با حداقل مصرف برقی توامان کرده است.

   در ساخت « تابلو ال ای دی سیاره» لامپ های LED که در رنگ ها و افکت های چشمک زن متفاوت عرضه می شوند، بر اساس طرحی که مورد نیاز مشتری است روی بردی از جنس PVC به وسیله ی لحیم کاری و قلع سوار می شوند.

تابلوهای LED مخصوص علائم و هشدارهای راهنمایی از اندازه های 15×15 تا 60×40 ساخته می شود که اندازه های آن بستگی به محل نصب دارد. این تابلوها با استفاده از وان قلع و یا لحیم کاری بسیار دقیق پایه های LED برخوردار می باشد که به طور مثال می توان از آنها از جمله نکشیدن سیگار و عدم استفاده از موبایل،  پارک ممنوع، توقف ممنوع، ورود ممنوع، پله اضطراری و ... نام برد.

مشخصات فنی تابلو ال ‌ای‌دی سیاره با توجه به نوع کار متغیر خواهد بود.