پلاک LED

پلاک LED

پلاک ال ای دی محصول مشترک خلاقیت و فناوری نوین است در شرکت شناسه تابان تولید می‌شود. با این تکنولوژی جلوی درب منازل نه تنها روشن می شود بلکه به منظور مشاهده پلاک ساختمان دیگر نیاز به دقت زیاد نیست. بلکه LED استفاده شده در این پلاک ها باعث می شود تا در شب و روز پلاک درب منزل شما بدرخشد.

پلاک LED با مصرف بسیار پایین خود و عمر بالای آن باعث شده تا با گارانتی تعویض ارائه شود. گفتنی است شرکت شناسه تابان در اقدامی هماهنگ توانسته است بیش از 6000 منزل را در تهران در فاز اولیه آزمایشی خود نصب نماید. همچنین این شرکت انواع پلاک LED خود را با ارائه کارت گارانتی تعویض دوساله بدون هیچ قیدی ارائه کرده است.

خیلی وقت­ها محدودیت زمان و عجله مـانع از پیـدا کـردن آدرس دقیـق خانه می شود. پلاک ال ای دی نه تنها بخشی از هنر و ایده جدیدی است، بلکه به عنوان یک اطلاع رسانی عمل می­‌کند و به فضای اطراف نور و روح می­‌بخشد.  نصب این پلاک روی ساختمان­های عمومی و خصوصی، زیبایی بسیار مطلوبی دارد.

تکنولوژی پلاک LED  بر اساس آخرین فن‌آوری‌های روز دنیا تولید شده و با درخشندگی بسیار زیاد تا فواصل دور و وضوح رنگ و نور این LED با کیفیت توانسته ایم در برابر انواع تغییرات دمایی و الکتریکی مقاوم سازی نماییم.

یکی از معیارهای تعیین کننده در قیمت پلاک های LED تعداد و نوع جنس مرغوب ال ای دی به کار رفته در آن است. شرکت ST با استفاده از بهترین نوع مواد اولیه ال ای دی توانسته است محصولات مختلفی نظیر پلاک LED ستاره، پلاک LED پرتو، پلاک LED نور، پلاک LED افق، پلاک LED کیوان و پلاک LED شهاب تولید و در درب منازل و ساختمان ها با عنوان شناسه نصب نماید.