تاریخچه

مدیریت شرکت حقیقت با سابقه ای نزدیک به یک ربع قرن فعالیت در زمینه مشاوره و تبلیغات و موفقیت در این صنعت به پیشرفت‌های قابل توجهی دست یافته است و در این راستا سعی نموده با تکنولوژی روز دنیا هم گام باشد، و در این مقطع با توجه به نقش LED و تحول آن در دنیای امروزی در صنعت روشنایی و تبلیغات بر خود لازم دانست که پس از بررسی های مفصل و کارشناسی های دقیق توسط واحد تحقیقات نسبت به فعالیت در این زمینه اقدام نماید.

چرا که تأثیر نقش LED در زندگی مردم را بر خود واجب دانست که با گامی محکم وارد این عرصه شود.

نقش LED و امتیازات و ویژگیهای آن و مقایسه با لامپهای سنتی، فلورسنت، نئون، هالوژن و کم مصرف و انواع مختلف موجود در بازار اصلاً قابل مقایسه نیست. چرا که تکنولوژی آن دارای پتانسیل های قابل توجهی در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش هزینه های تولید برق و افزایش ثروت ملّی و نیز صرفه جویی های اقتصادی اقشار مختلف جامعه برخوردار است. چرا که با استفاده از ال ای دی و معرفی مزایا و قابلیت‌های آن به مردم نه تنها با کم کردن چراغ‌های مصرفی مقابله می‌کند، بلکه با برنامه ریزی صحیح و مدیریت مصرف طراحی‌های بسیار زیبا و مدرن روز و افزایش نورپردازی کلیه محیط ها به همراه ویژگیهای زیبایی و انعطاف پذیری آن و مصرف حداکثر لامپ‌های کم مصرف موجود در بازار برای حفظ سرمایه مردم، جلوگیری از اسراف و اتلاف انرژی و نقدینگی و نیز حفظ سرمایه ملّی در عین افزایش و ارتقاء نورپردازی تمام شهر اعم از محیطهای مسکونی، تجاری، اداری، ورزشـی، تفریحـی و محوطه های سرپوشیده و فضای باز و فضای سبز کمک بسیار زیادی برای شاد نگه داشتن جامعه و در عین حال جلوگیری از اسراف و حفظ نقدینگی آحاد مردم گامی مهم بردارد.

لذا در این راستا با ثبت شرکت شناسه تابان با برند ST با اولین طرح پلاک LED بصورت آزمایشی با نام (شناسه ستاره) وارد بازار شد و پس از گذشت چند ماه با استقبال بی نظیر و گسترده مردم محبور به افزایش تنوع محصولات و افزایش خدمات دیگر LED گردید.بطوریکه خریداران در زمانهای طولانی منتظر نصب انواع سفارشات شناسه بودند.

با توجه به فرهنگ جامعه و استقبال مردم انواع شناسه در ظرف کمتر از 4 ماه از یک طرح به 8 طرح افزایش یافت و نیز خود را ملزم دانست که در زمینه نورپردازی نیز خدمات شایسته‌ای را ارائه نماید که هم زمان بخش زیادی از واحدهای تجاری، اداری و مجتمع های مسکونی از این طرح ها استقبال نمودند، بطوری که با سفارش تابلوهای روان نیز حجم سفارشات به اندازه قابل توجهی ارتقاء یافت و بالطبع آن سفارشات تابلوی روان نیز از سوی همکاران عزیز اجراء گردید و در این راستا با توجه به در اختیار داشتن اجناس با کیفیت مورد استقبال همکاران در سراسر ایران نیز قرارگرفت. همچنین پروژه‌های نورپردازی در شش طرح مجزا با استقبال ویژه‌ای روبرو گشته‌است.

بطوری که برخی افراد سودجو با کپی برداری از طرحهای شناسه نسبت به فروش محصولات تقلبی اقدام نمودند که برای مقابله با این افراد کلیه بردهای مدار چاپی با برند St و نیز با ارائه فاکتورهای رسمی به همراه دو سال گارانتی واقعی به تنهایی از این صنعت به مقابله این افراد پرداخت. بصورتی که مصرف کنندگان فهیم شهر جویای خرید محصولات با برند St شدند.

در اینجا ضمن تشکر از تمام عزیزانی که ما را در این امر خطیر یاری نمودند آماده ارائه خدمات بیشتر به شما عزیزان هستیم.

ما همیشه در کنار شما هستیم و با مراجعه به نزدیکترین شناسه در محل زندگی تان شماره تماس ما در کلیه شناسه ها ثبت شده است و یا از طریق سایت رسمی شرکت اقدام به ارائه سفارش نمائید. تا با جلوگیری از افراد سودجو از خرید کالاهای قلابی و متفرقه خودداری نمائید.